hedvika adamkova team

Všechno je o lidech

09. 03. 2016

Každá firma má své poslání a vizi, díky kterým setrvává na trhu a odlišuje se od konkurence. Je to důvod a smysl její existence. Naše motto  –  „Všechno je o lidech", odráží právě naše poslání a vizi.

Od našeho vzniku jsme měli vizi jasně určenou, ale ne sepsanou. Dříve plně dostačovalo, že jsme ji znali a jednali dle ní. Díky naší firemní filozofii jsme přežili veškeré krize a vybudovali si dlouhodobé vztahy s našimi klienty, založené na důvěře. Nicméně doba se změnila, pokročila, a to nás vedlo k zamyšlení, zda by nebylo vhodné naší firemní filozofii sepsat. Protože co není napsané, jako by nebylo.

20 let v historii firmy je poměrně dlouhá doba, znamenající konkrétní vývoj a postup s určitým přizpůsobením se aktuálním podmínkám trhu. Nicméně jedna věc zůstává nadále stejná a neměnná – jde nám vždy o lidi. Od samého začátku působení naší firmy si zakládáme na poskytování služeb, které jsou odborně i lidsky na úrovni, a přizpůsobeny potřebám našich klientů, protože jsme přesvědčení, že lidé v organizaci znamenají víc než suroviny, produkty, technologie nebo peníze. Věříme, že správnou péčí o lidi se staví cesta vedoucí ke konkurenceschopnosti a tím i k lepší perspektivě. Pro nás není důležitý obor vašeho podnikání ani čím se zabýváte, protože úspěch a růst je vždy závislý na lidech. Nechte nás, abychom vám pomohli najít nové možnosti a rozvinout váš potenciál. Jsme tu proto, abychom vás podpořili ve všem, co souvisí s rozvojem lidských zdrojů organizace, ale i s vlastním rozvojem člověka.

Věřte nebo ne, ale lidé nejsou rozděleni na ty v organizaci a ty mimo ní. Nechceme selektovat a upřednostňovat jednu skupinu lidí před druhou. Naší snahou je tyto skupiny naopak vzájemně propojovat. Nesnažíme se soustředit pouze na nábor nových zaměstnanců a odděleně pak na poradenství v organizaci. Vnímáme věci jako jeden celek, který se vzájemně ovlivňuje. Vidíme ve způsobu naší práce smysl, protože člověk sám o sobě je zdrojem mnoha nových nápadů, úsilí, kreativity a šikovných lidí není v organizacích nikdy dostatek.

Jsme rádi, že se v současné době opět dere do popředí povědomí o důležitosti lidí v organizaci. Poskytovaná kvalita služeb není závislá na velikosti, jméně nebo marketingové kampani. Naše síla není ve velikosti firmy a počtu zaměstnanců. Spočítáte nás na prstech jedné ruky, pokud nebereme v potaz i naše externisty. Jsme hrdí na to, že jsme malý, úzce spolupracující tým, specializovaný na různé směry v oblasti lidských zdrojů. Pracujeme jako jeden celek, a tak máme čas a energii si s klienty budovat dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a pracovat pro jejich firmu, jako by byla naše vlastní.

Jsme schopní se přizpůsobit vašim potřebám a přáním, protože VŠECHNO JE O LIDECH.

Autor: Hedvika Adámková

Všechny články

Zůstaňte v kontaktu

G.O.T. CONSULTING S.R.O.

Nitranská 988/19
130 00, Praha 3 - Vinohrady

IČ: 25083996
DIČ: CZ25083996
SZ: C48299 vedená u Městského soudu v Praze

+420 222 517 722

consulting@got.cz

www.got.cz

8+3=