Individuální rozvoj

Rozvoj individuálních schopností je celoživotní proces.

Time-management

Náš čas je opředen paradoxem: Všichni máme nedostatek času a všichni máme zároveň k dispozici všechen čas, který existuje. Pojďme se společně zamyslet nad tím, jak ho můžeme lépe využít.

V našem programu si vyzkoušíte a osvojíte techniky, které vám pomohou na cestě k vašim cílům a větší spokojenosti z prožitého času.

Sebeřízení

Bojíte se prokrastinace a jejích následků? Stává se vám, že se neubráníte „žroutům času"? Připadáte si nevýkonní a neproduktivní? Už žádné bezesné noci nad nedodělanou prací!

V našem programu zaměřeném na techniky a postupy zvyšování individuálního výkonu společně najdeme řešení, která budou vyhovovat právě vám.

Podpora kreativity

Kreativita je vlastní všem lidem. Mnozí z nás však svůj potenciál nevyužívají. Z různých důvodů, které většinou souvisí s nevhodnými pracovními návyky a obavami z vlastní tvořivosti.

Techniky na odblokování a rozvoj tvůrčího myšlení existují. V průběhu našeho kurzu si je osvojíte a získáte nástroje pro posílení kreativního přístupu – ať už se zabýváte čímkoli.

Individuální program je efektivní cestou k porozumění, posílení a pozitivnímu využití vašich znalostí, schopností a zkušeností.

Zůstaňte v kontaktu

G.O.T. CONSULTING S.R.O.

Nitranská 988/19
130 00, Praha 3 - Vinohrady

IČ: 25083996
DIČ: CZ25083996
SZ: C48299 vedená u Městského soudu v Praze

+420 222 517 722

consulting@got.cz

www.got.cz

7+2=